Jihlava Attack (kompilace)

Page

cd coverFrištův koncovník:

Zdar! Tak pár slov k tomu, proč držíš tenhle bizar v ruce! Asi před 2 roky jsem si doma sjížděl starý kazety zapomenutejch jihlavskejch kapel a zrodila se mi v hlavě myšlena, nahrát si jen tak pro radost menší výběr z undergroundem nasáklého podhoubí Jihlavy. Pohledal jsem nahrávky a bylo toho docela hodně, proto se mi v hlavě zrodila další myšlena a to udělat kompilačku s menším bůkletem kapel, který stály u zrodu HC/under/punk scény v Jihlavě a po roky ji drželi, nebo ji drží dodnes. Kapel a projektů by byla celá řada, proto jsem vybral ty, co tady najdeš a nezlob se, že tady není tvoje kapela, nebo projekt! To by bylo na CD box plus kniha cheche…
Nýbrž alespoň zmíním, kdo se tady s náma všema protloukal, nebo ještě protlouká klubama, hospodama a vesnickejma sálama! :
Embargo, Straight, Kakaovej Domeček, Sorethroat, Hatred, Carrera Kai, Pro.Story, Kosí bratři a dotřískaná koza, Skaženej džem, Hladový kundy, Past na důchodce, Semai, Soustruh, Nikoliv, Trio Akrobato, Koroptev, Žufan, Fresh trash, DJ Bagr, Libor Ctibor, Kuřátka, Tabletky, Drakův industrial, Hoši od rudé řeky, Čeněcí, Hanz, Budhi, DJ Dzogy, MC Broko, Seks, Delirics, Mango Sheikh, Kannout, a nová čerstvá krev v podání kapely Láje.

Frišta – selektor a kompletátor
Vojta „VHS“ – zvuk, celková synchronizace nahrávky
Chyba – výroba a copyright CD+booklet, online verze

Vyšlo jako fanzin s popiskama kapel a CD. Objednávej na mailu za 60-80korun. Nebo kupuj přes bandcamp.

Compilation of bands from Chyba records hometown Jihlava, which took place between 2001 and 2015. Some of them are gone, some of them are still playing, but all of them made the picture of Jihlava city underground DIY scene. Released as fanzine with band credits and CD.