Cácory / Hledání split

Page

DSC_0002

Cácory jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd, který předělali některý svý písničky a pár předělávek jinejch kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity,…) do folkový verze a začli hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla „žádaná“ kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy.

Hledání je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem.

Cácory nahrály materiál v dubnu 2014 ve Vrakbar studiu v Jihlavě. Mix & master: Chyba

Hledání nahrál Ježek v jeho pokoji v Orlové počátkem roku 2014.

Obal kreslila kamarádka Satu z Finska, booklet dělal Dan NEED A MATCH, o výrobu kazet se postarali Headless Duplicated Tapes.

Balíček obsahuje i booklet, obal a texty. Vyšlo i na zelený kazetě v kooperaci dalších vydavatelství: Dialog Crew, Apatrida, Pure Heart, Rosa Punx Collective ve stokusovém nákladu v ručně dělaném obalu.

***

Split tape of Riot Folk bands. Cácory are from Děčín, playin‘ in bands Tabula Rasa/Finis Afemie, Hledání is new project of former Tyranie Identity band from Orlová.

Cácory recorded this material in April 2014 in Vrakbar studio in Jihlava. Mix & master: Chyba. Hledání recorded by Ježek in his flat in Orlová during first months of 2014. Cover was drawed by finnish fairy Satu and booklet was made by Dan NEED A MATCH, tapes were made by Headless Duplicated Tapes.

Download included booklet, cover and lyrics. It was also released on green tape with cooperation of more labels: Dialog Crew, Apatrida, Pure Heart, Rosa Punx Collective like one-hundred release.

FREE DOWNLOAD:

Cácory / Hledání split (mp3)