D.I.Y. Odznáčky

Page

S kapelou sme je dělali, když sme jeli na turné. Dělaj se jednoduše a je to dobrá aktivita na zabití času při dlouhých přejezdech v dodávce a to všechno skoro zadarmo!

Co potřebuješ:

Zátka – najdeš všude po zemi a ve velkým množství je můžeš nasbírat ze všech těch piv, co vypiješ.

Otvírátko z plechovek od piva – stejný jako u zátky, straight edge kapely je můžou nasbírat z plechovek od limošky.

Sichrhajska – jediná věc, co asi musíš koupit. Jestli je nenajdeš v papírnictví, či železářství, zčekuj odpaďáky. Ale je to dost levný.

Postup:

Takže, jde to opravdu jednoduše. Nevím jestli je to jen shoda okolností, nebo nějaký druh konspirace mezi zátkovejma a plechovkovejma výrobcema, ale prostě to tak je, že ty otvírátka z plechovek přesně sedí dovnitř zátky! (obrázek 1) Prvně však zahákni sichrhajsku do otvírátka a pak až to zastrč dovnitř zátky. (obrázek 2) pak kleštěma zmáčkni zátku tak, aby se hrany zátky ohly přes otvírátko a nebo tam kápni třba lepidlo, aby to líp drželo a máš to! D.I.Y. Odznáček! Teď navrch frkni samolepící papír, či samolepku a něco si tam nakresli – nebo si rovnou vytiskni obrázek a pro zichr ho přelep průhlednou izolačkou, nebo si tam vteřiňákem nalep nějakej artefakt – třeba pěknej kamínek, nebo nějakou chujovinku a budeš král/královna všech večírků!